Formularz zapytania

Strona główna Kontakt: +48 605 257 466 +48 668 735 748

Pogoda w Toruniu


Lokalizacja

mapa
Wyświetl większą mapę


TORUŃ - STAWKI UL.KNIAZIEWICZA 73

Tel. 605 257 466

E-mail: info@myjtu.pl

Czynne 24h

myjnia toruń myjnia bezdotykowa toruń

Technologia

Korzystanie z naszej myjni oparte jest na 4 - programach skonfigurowanych tak aby najwyższej jakości technologia w połączeniu z doskonałymi środkami chemicznych dały użytkownikowi perfekcyjny efekt mycia.

Technologia bezdotykowa EHRLE oparta jest na mikroproszku Active PowerPearl  MicroPowder.

to innowacyjna stworzona przez EHRLE formuła aktywnych cząstek, które zwiększają skuteczność mycia nawet w przypadku szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Technologia APPMP jest bezpieczna dla lakieru samochodowego, również dla najbardziej czułych karoserii aut, co potwierdza przyznany przez Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Samochodowego certyfikat VDA.

 
1.Mycie zasadnicze Active PowerPearl MicroPowder - w procesie mycia zawsze świeży środek myjący jest dozowany na bieżąco do strumienia wody; wyjątkowy mikroproszek APPMP zachowuje się niczym tysiące „mikrogąbeczek”, które w połączeniu z gorącą i zmiękczoną wodą pod wysokim ciśnieniem gwarantują dokładne mycie powierzchni pojazdu.
2.Spłukiwanie – czysta, bieżąca woda wykorzystana w procesie spłukiwania usuwa resztki środka czyszczącego zawartego w mikroproszku oraz rozpuszczone zanieczyszczenia pozostające na powierzchni samochodów.
3.Zabezpieczenie lakieru gorącym woskiem UltraProtection - gorący wosk nanoszony jest na powierzchnię pojazdu za pomocą strumienia zmiękczonej i gorącej wody; dzięki niemu karoseria auta jest optymalnie zabezpieczona, a woda skrapla się z powierzchni lakieru oraz szyb, ułatwiając ponadto pracę wycieraczek; jednocześnie chroni lakier przed niszczącym działaniem promieni UV i powstaniem mikrozarysowań
4.Osuszanie i nabłyszczanie z SuperFinish - w ostatnim programie zmiękczona i zdemineralizowana woda osmotyczna łączy się z domieszką środka nabłyszczającego i osuszającego SuperFinish; dzięki niemu usuwane są wszystkie osady mineralne, a pojazd na koniec całego procesu mycia cechuje doskonały połysk